نهمين دوره فلوشيپ كتاب استانبول

قابل توجه اعضای محترم انجمن فرهنگی ناشران کتاب کودک و نوجواننهمین دوره فلوشیپ کتاب استانبولانجمن در نظر دارد در نهمین دوره از فلوشیپ کتاب استانبول حضور داشته باشد. به این منظور از اعضای محترم که تمایل دارند کتابهایشان در کاتالوگ این فلوشیپ معرفی شود درخواست می‌شود با توجه به موارد زیر اقدام فرمایند:1- آثار ارسالی جدید و غیرتکراری (بازه زمانی سال‌های 1400 تا 1402) تألیفی/ تصویری و قابل عرضه در بازارهای جهانی باشد.۲- کتاب‌های دوزبانه و یا کتاب‌های ترجمه‌شده به زبان‌های خارجی از اولویت انتخاب برخوردارند.3- ارسال چکیده کتاب (۲۵۰-۲۰۰ کلمه) الزامی است.

(توصیه می‌شود چکیده به زبان انگلیسی نیز ارسال گردد.)4- ارسال دو نسخه کتاب (بدون ایراد چاپ و صحافی) از هر عنوان الزامی است.

(کتاب‌های ارسالی برگردانده نخواهد شد.)5- درصورتی‌که اثر ارسالی از حقوق رایت برخوردار است، اعلام شود.6- نحوه ارسال آثار: 

از طریق پیک/ پست سفارشی به نشانی: تهران، خیابان کریم خان‌زند، ابتدای خیابان حافظ جنوبی، کوچه هورچهر، پلاک ۱۳، واحد ۲و۱، کدپستی: ۱۵۹۳۹۳۸۴۱۳

(پیگیری وصول آثار به دبیرخانه انجمن، به عهده فرستنده است.)7- آثار ارسالی باید حداکثر تا روز سه‌شنبه مورخ 1402/11/10 به دبیرخانه انجمن تحویل داده شده باشد. دبیرخانه از پذیرش آثار ارسال بعد از این تاریخ معذور خواهد بود.8- علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن‌های ۳۷-۸۸۹۱۸۸۳۶ (دبیرخانه انجمن) تماس بگیرند.